Fastighetsnätverkets årsstämma 2023 – ”Från energikris till handling”
Välkomna till Fastighetsnätverket årsstämma 2023 med fokus på hur vi kan gå från ”energikris” till handling. Vi ser ökade energipriser och ett ökat fokus på robusta energileveranser. Utgör det en ökad möjlighet eller hämmande för energieffektivisering i fastighetsbranschen?
Under 2021 har Fastighetsnätverket vuxit med nya medlemmar och utvecklats ytterligare med fokus på kunskapshöjande aktiviteter.
Följ vårt arbete här på webbplatsen och på Fastighetsnätverkets Linkedin
Kom och gör din röst hörd på årsstämman den 9 februari! Träffen kommer äga rum fysiskt på Örebro konserthus - Behrnsalen.
Det är ni som har kunskap, ser potential och behov för att utveckla Fastighetsnätverket. Förslag på aktiviteter,
utbildningsområden eller andra synpunkter tas tacksamt emot till fastighetsnatverket@regionorebrolan.se.
Förslag till stämman ska ha inkommit till 20 januari men vi är alltid öppna för att diskutera nya idéer och önskemål.
Program
Förmingel från kl 14:00
Passa på att träffa våra kunniga och engagerade personer i styrelsen och lyft gärna era tankar på hur vi tillsammans kan göra mer.
14:25 Inledning Niklas Jakobsson
14:30 Gästföreläsare
15:00 Paus med möjlighet att träffas för erfarenhetsutbyte medlemmar emellan
15:30 Fastighetsnätverkets årsstämma
16:30 Avslut

Fastighetsnätverkets styrelse